0
منو دسترسی
چاپ استند رو میزی

استند تبلیغاتی


در نمایشگاه ها، همایش ها، ادارات حتما با استند تبلیغاتی مواجه شده اید. امروزه روش های متنوع و گوناگونی در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، استند های تبلیغاتی از اجناس مختلفی ساخته می شوند، و از وسائلی به شمار می رود که جهت نگهداری المان های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف استفاده از استند تبلیغاتی چیست؟

همان گونه که در تعاریف بالا پیدا است استند تبلیغاتی نوعی سازه جهت بازاریابی و تبلیغات به شمار می رود که هدف آن معرفی و شناساندن کسب وکار به مردم می باشد و غالبا در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، هتل ها، مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع استند

استند ها در حالت کلی می توان به چند دسته تقسیم بندی کرد که هرکدام نیز شامل بخش های متفاوتی هستند.

 • استند رول آپ: استند تبلیغاتی مدل رول آپ  به استندی گفته می شود که خاصیت رول شدن را دارد. که از موتور متحرک برخوردار هستند.

از دیگر ویژگی استندهای رول آپ این است که به صورت ثابت و محرک هستند.
در نمایشگاه ها و کنفرانس ها بیشتر با این مدل استند می توان مواجه شد که اگر دقت کرده باشید در سایزها و اندازه های مختلفی به چاپ می رسند.
با این حال می توان ادعا نمود که برای چاپ استند تبلیغاتی نمایشگاهی، استند رول آپ بسیار مناسب است زیرا هم از نظر قیمت مقرون به صرفه است و همچنین جابه جایی آن به راحتی انجام می گیرد.
استند رول آپ به 4 دسته تقسیم می شود.

 1. استند رول آپ ساده 1 طرفه : دارای پایه ی سبک افقی و یک پایه ی عمودی می باشد که از طریق فنر بر روی پایه جمع می شود
 2. استند رول آپ ساده 2 طرفه : در این مدل دو طرخ متفاوت به صورت پشت در پشت بر روی آن اتصال می گردد. 
 3. استند رول آپ پایه پهن : در این نوع از استندهای رول آپ پایه ی پهنی جهت حفظ تعادل درست شده است از طرفی می توان در آن طرحی با اندازه و ابعاد بزرگ تری به چاپ رساند.
 4. استند رول آپ گردان : موتور از اجزائی به شمار می رود که در این مدل استند از آن به کار گرفته شده است و همین امر موجب شده که طرح چاپ شده بگردد.

استند رول آپ

 • استند پاپ آپ : اگر زمان کمی برایتان باقی مانده است و هنوز این فرصت را در اختیار نداشتید که برای چاپ استند تبلیغاتی خود اقدام کنید به شما استند پاپ آپ را پیشنهاد می کنیم  زیرا باتوجه به زمان محدود باقی مانده، شما می توانید از یک استند با هزینه مناسب و طرح خوب برخوردار شوید.

 استند پاپ آپ قابل تنظیم می باشد از طرفی قابلیت استفاده از پروژکتور وجود دارد که بتوان با ایجاد نوری جهت پاپ آپ موجب افزایش جلوه شد.

استند پاپ آپ

 •  استند ایکس : پرطرفدارترین استند تبلیغاتی این مدل می باشد که بنری بر روی آن متصل می گردد. از طرفی این مدل دارای مزایایی چون قیمت ارزان، حمل آسان، سبک، طراحی زیبا و مدرن و نصب ساده است.
 • استند چرخشی : طراحی این استند به نحوی است که می تواند در هر زاویه ای آن را مشاهده کرد به بیان دیگر استندهای مدل چرخشی دارای دید 360 درجه ای هستند.
 • استند جا کاتالوگی : همان طور که از نامش پیدا است این استندها معمولا برای قرار گیری کاتالوگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. و طراحی آن ها به شکلی است که به صورت رومیزی هستند.
 • استند اداری : از استند اداری معمولا برای سازماندهی کردن محصولات چاپی استفاده می شود.
 • استند رومیزی : معمولا با این استند ها در لوازم آرایشی و بهداشتی مواجه می شویم که طراحی آن ها برای اجناس کوچک انجام شده است.

در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با استند تبلیغاتی رومیزی آشنا کنیم :

استند تبلیغاتی رومیزی، یکی از شیوه های تبلیغاتی رایج و فروشگاهی در دنیا می باشد که چشمگیر بودن و دسترسی راحت آن و همچنین فضای کمی که اشغال می کند همه و همه سب شده اند تا مورد توجه همگان قرار گیرد.
استند تبلیغاتی رومیزی همانطور که از نامش مشخص است برروی میز فروشگاه ها و ... قرار می گیرد. استفاده از اینگونه استندها نیز در فروشگاه های کوچک بسیار مورد کاربرد است و از طرفی در کنار سایر هدایای تبلیغاتی، پوستر ها و دیگرمحصولات تبلیغاتی دسته بندی می شوند. 
از موارد پر اهمیت در طراحی و چاپ استند تبلیغاتی رومیزی،  طراحی ظاهری زیبا و متناسب با محصول، درج لوگو و رعایت نکات گرفیکی جهت جذب مشتری می باشد.


استند تبلیغاتی رومیزی و ایکس

دیگر مزایای استند رومیزی چیست؟

 1. هزینه کم 
 2. نصب آسان
 3. دوام بالا 
 4. وزن سبک

چه نکاتی در طراحی و چاپ استند تبلیغاتی رومیزی موثر است؟

 1. کیفیت تصاویر انتخاب شده باید خوب باشد.
 2. بهتر است که از رنگ های متفاوت در طراحی و چاپ استند رومیزی استفاده شود.
 3. در استند رومیزی بهتر است که از متون خیلی کوتاه استفاده شود.
 4. لوگو و شعار می بایست در بالای استند رومیزی طراحی و چاپ شوند.

چاپ تصاویر در این استدها بنا به خواسته و سفارش مشتریان انجام می گیرد. و غالبا در ابعاد 120 در 90 طراحی می شوند. هرچند که این ابعاد در سایر اندازه ها نیز قابل تغییر است.

استند تبلیغاتی محصول 

استند محصول (استند نمایش کالا) نیز از دیگر انواع استند تبلیغاتی به شمار می رود. این نوع از استند ها در قالب اشکال و متریال متفاوت چون پلاستیک، فلز، پلکس گلاس ساخته می شود. 
استند تبلیغاتی محصول شامل دسته های زیر هستند :

 • استند عطر و ادکلن
 • استند موبایل و سایر لوازم دیجیتالی
 • استند مواد غذایی
 • استند جواهرات
   
0%